Giełda Papierów Wartościowych - analiza intuicyjna, prognozy, akcje

Focus 1 - 21

Zostały opracowane specjalne nagrania z dźwiękami naturalnych fal (szum oceanu) oraz tonów różniących się nieznacznie częstotliwością (kilka Hz). Słuchanie tych nagrań powoduje rozluźnienie ciała oraz synchronizację pracy półkul mózgu (zwane "Hemi-Sync"). Gdy obie półkule lepiej się ze sobą komunikują, można doświadczyć zupełnie innych poziomów świadomości. Poziomy świadomości (stany umysłu) zostały nazwane "Focusami" (skupieniami), a kolejne liczby oznaczają inne przeznaczenie poszczególnych poziomów.

Opisy poziomów Focus pochodzą ze strony The Monroe Institute (USA)

Focus 1

(lub C1, pełna, fizycznie przytomna świadomość, jawa)

Poziom świadomości, w którym większość z nas spędza swoje normalne życie. Codzienność, zwyczajna rzeczywistość świata fizycznego, w której żyjemy. Stan świadomości, który stanowi punkt wyjściowy do innych stanów świadomości w programie Gateway Voyage.

Focus 3

(Podstawowy Hemi-Sync)

Ten poziom jest pierwszym spotkaniem uczestnika pragramu Gateway Voyage z koncepcją i technologią Hemi-Sync®.

Focus 10

(Umysł Czujny/Ciało Uśpione)

To poziom, na którym ciało fizyczne jest uśpione, lecz umysł czuwa. Świadomość jest całkowicie zachowana i niezależna od bodźców dochodzących z ciała fizycznego. Wykorzystuje się go do opanowywania narzędzi mentalnych. Mogą one zostać użyte w celu redukcji strachu i niepokoju, uzdrawiania, kształcenia zdolności zdalnego postrzegania oraz tworzyenia więzi z innymi istotami. W Focus 10, podobnie jak podczas snu, procesy myślowe z wykorzystaniem obrazów przebiegają szybciej niż z użyciem słów.

Focus 12

(Poszerzona Świadomość)

To stan, w którym przytomna świadomość pokonuje ograniczenia ciała fizycznego. Focus 12 ma wiele płaszczyzn, włączając: eksploracje światów niefizycznych, podejmowanie decyzji, rozwiązywanie problemów i wzmożoną kreatywną ekspresję.

Focus 15

(Poza Czasem)

Stan "poza czasem" jest poziomem świadomości, który otwiera dostęp do szerokich możliwości samodzielnego zwiedzania nie będąc ograniczonym czasem i przestrzenią.

Focus 21

(Inne Systemy Energetyczne)

Ten poziom oferuje możliwość badania innych rzeczywistości i systemów energii poza tym co nazywamy czasem-przestrzenią-fizycznością-materią.

Próbka dźwięku

Jeśli powyższy opis nic Ci nie mówi, posłuchaj fragmentu nagrania (738kB), pochodzącego ze strony www.hemisyncforyou.com.


Informacje:
Regulamin
Prywatność
Słownik
Statystyki
Prognozy
Zmiany
Kontakt

Polecamy:
Zawód: inwestor
Otwarcie rachunku
Linki
Kalkulator

Techniki:
Procedura
Wskazówki
Metoda Silvy
Szaman Miejski
Focus 10/12

Artykuły:
Totolotek
Arksteel
Błądzenie losowe

Ustawienia:
Akcje o-I
Akcje J-Z
Branże
Kolejność

Prognozy:
Kolejno
Losowo


Google
Web
gpw.yarek.pl

Katalogi stron


© 2006 gpw.yarek.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.